Konkurs fotograficzny 2020

28.06.2020

Czerwiec w Karlińskim Ośrodku Kultury od 28 lat był miesiącem wernisaży pokonkursowych prac fotograficznych pt. „Takie jest życie. taki jest świat” (wcześniej przez XIV edycji „Cztery pory roku”). W tym roku stało się inaczej – przeszkodziła pandemia koronawirusa. Dlatego zdecydowaliśmy się przesunąć termin konkursu fotograficznego na jesień. Przypominamy, że czekamy na Wasze zdjęcia do końca września. Być może wakacje będą okazją do wielu wspaniałych kadrów. Na początku października jury oceni prace a w listopadzie odbędzie się wystawa pokonkursowa. Zdjęcia odeślemy do końca stycznia 2021 roku. Dziękujemy autorom za już nadesłane zdjęcia!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W XIV EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pn. „TAKIE JEST ŻYCIE, TAKI JEST ŚWIAT” KARLINO 2020!

Wszelkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres foto@kokkarlino.pl

Regulamin i karta zgłoszeniowa


07.04.2020

UWAGA! Zmiana terminu konkursu fotograficznego

UWAGA! W związku z przedłużającą się pandemią koronawirusa Karliński Ośrodek Kultury informuje, że XIV edycja konkursu fotograficznego pn. „Takie jest życie, taki jest świat” 2020 zostaje przeniesiona na jesień tego roku. W związku z tym termin nadsyłania prac przedłużamy do końca września 2020 r. (karty zgłoszeniowe obowiązują te same). Wystawa pokonkursowa zaplanowana zostaje na początek listopada. Przepraszamy ale musimy się pogodzić z obecną sytuacją. Dziękujemy autorom zdjęć za już nadesłane prace!
Wszelkie zapytania związane z konkursem prosimy kierować na adres foto@kokkarlino.pl


Zapraszamy do udziału w XIV edycji konkursu fotograficznego pn. „Takie jest życie, taki jest świat” Karlino 2020 organizowanego przez Karliński Ośrodek Kultury. Wcześniej przez 14 lat (1993-2006) nasz konkurs nosił nazwę „Cztery pory roku”, jest to zatem 28 odsłona naszych konkursów. Zaczynaliśmy razem z WOŚP. W tym roku nastąpiło również zrównanie ilości edycji obu tytułów. Nasz konkurs istnieje tak długo na dobrym poziomie dzięki wiernym i licznym uczestnikom. Bardzo dziękujemy i zapraszamy!

Relacja z XIII edycji konkursu