Konkurs fotograficzny 2017

„TAKIE JEST ŻYCIE, TAKI JEST ŚWIAT”
KARLINO 2017

 

W piątek 5 maja 2017 r. w Karlińskim Ośrodku Kultury odbyły się obrady jury XI Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego p.n. „Takie jest życie, taki jest świat” Karlino 2017. W tegorocznej edycji udział wzięło 115 autorów, którzy nadesłali 625 zdjęć.
Jury konkursu w składzie:
Jarosław Rosowski – artysta fotograf (przewodniczący)
Danuta Butrym – dyr. KOK
Grażyna Kardas – Parczewska – KOK artysta plastyk
Bogusław Siwko – artysta fotograf
Adam Wachol – KOK
wybrało na wystawę pokonkursową 84 prace 51 autorów przyznając jednocześnie cztery nagrody i dwa wyróżnienia pieniężne.
I nagroda (700 zł) Anna Jakubowska – Gdańsk za pracę „Uliczna wigilia”
II nagroda (600 zł) Katarzyna Dzieszko – Tychy za pracę „Oddalenie”
III nagroda (400 zł) Michał Jabłoński – Tychy za pracę „Mombai”2
III nagroda (400 zł) Marek Hasso-Agopsowicz – Olsztyn za pracę „Pasterz z gór Semien”
Wyróżnienie (200 zł) Tomasz Okoniewski – Korczyna za pracę „Urwisy”
Wyróżnienie (200 zł) Anna Klinkosz – Koszalin za pracę „Pozdrowienie”

Wszystkim autorom, którzy tak licznie w tym roku, nadesłali swoje prace na nasz konkurs, bardzo gorąco dziękujemy a wyróżnionym  – gratulujemy! Dzięki Wam możemy organizować nasze konkursy już 25 lat. Zapraszamy za rok!

Otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 19 maja 2017 r. (piątek) o godz. 17.00 w holu Karlińskiego Ośrodka Kultury przy ul. Parkowej 1 w Karlinie. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Lista autorów i tytuły prac zakwalifikowanych na wystawę pokonkursową

GALERIA Z OTWARCIA WYSTAWY

GALERIA NAGRODZONYCH ZDJĘĆ


28.04.2017
Kończy się termin przyjmowania zdjęć na nasz konkurs. Bardzo dziękujemy wszystkim autorom za nadesłane prace, których w tym roku jest bardzo dużo. Ponieważ nad chodzi długi weekend, a 2 maja Karliński Ośrodek Kultury jest nieczynny, zdjęcia które dotrą do nas do 5 maja przed południem na pewno wezmą udział w konkursie. Właśnie 5 maja w godzinach popołudniowych odbędzie się klasyfikacja i ocena nadesłanych prac. O wynikach obrad jury poinformujemy na naszej stronie a także mailowo wszystkich autorów. Wystawa pokonkursowa zaplanowana jest na 19 maja o godz. 17.00 w holu KOK w Karlinie.

04.02.2017
Serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji konkursu fotograficznego pn. „Takie jest życie, taki jest świat” Karlino 2017 organizowanego przez Karliński Ośrodek Kultury. Wcześniej przez 14 edycji konkurs nosił nazwę „Cztery pory roku”. Jest to zatem 25 odsłona naszej imprezy i to dzięki WAM, Pasjonatom fotografowania możemy z powodzeniem od ćwierć wieku organizować konkursy i prezentować Wasze prace mieszkańcom Karlina, za co gorąco dziękujemy!
W październiku tego roku, w związku z jubileuszową edycją konkursu, planujemy specjalną wystawę wybranych zdjęć nagrodzonych na przestrzeni tych lat.

Karta zgłoszeniowa i regulamin konkursu.

Strona zeszłorocznego konkursu.