Konkurs fotograficzny 2023

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

Już po raz siedemnasty mamy zaszczyt zaprosić wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie fotograficznym pn. „Takie jest życie, taki jest świat” Karlino 2023 organizowanego przez Karliński Ośrodek Kultury. Nasze konkursy trwają już 30 lat (wcześniej „Cztery pory roku”) dzięki wiernym i licznym uczestnikom. Bardzo dziękujemy i zapraszamy do tegorocznej edycji!

Wernisaż wystawy pokonkursowej planowany jest w pierwszej połowie czerwca. Zachęcamy do obserwacji świata dookoła Was i dzielenia się wrażeniami w postaci zdjęć nadesłanych na nasz konkurs.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

W konkursie mogą brać udział wszyscy fotografujący – profesjonaliści i amatorzy bez ograniczenia wiekowego. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne. Pula nagród – 3000 zł.
Odbitki zdjęć (na papierze fotograficznym) należy przesłać (lub dostarczyć osobiście) wraz z kartą zgłoszeniową oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych w terminie do 30 kwietnia 2023 r. (decyduje data dostarczenia przesyłki) na adres:

Karliński Ośrodek Kultury
ul. Parkowa 1
78-230 Karlino
tel/fax (0048) 94 3117784,
e-mail: kok@kokkarlino.pl
foto2023@kokkarlino.pl
strona internetowa: www.kokkarlino.pl

Wszelkie zapytania odnośnie konkursu jak i wersje cyfrowe prac (patrz regulamin) prosimy wysyłać na adres: foto2023@kokkarlino.pl

Pliki do pobrania:

REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIOWA KONKURSU