Konkurs fotograficzny 2020

8.11.2020

Zapraszamy na spacer wirtualny po wystawie pokonkursowej XIV Edycji Konkursu Fotograficznego „Takie jest życie, taki jest świat” 2020

Loading…

30.10.2020

Z przykrością informujemy, że z uwagi na obecne obostrzenia epidemiczne (czerwona strefa) Karliński Ośrodek Kultury nie może zorganizować wernisażu wystawy pokonkursowej („Takie jest życie, taki jest świat” 2020) w sposób tradycyjny. Nie możemy zagwarantować reżimu sanitarnego więcej niż 10-ciu osobom.
Z tego względu odsłonięcie wystawy odbędzie się zgodnie z planem (6.11.2020) ale bez udziału publiczności – autorów prac i wszystkich zainteresowanych. Od poniedziałku (9.11.2020) zapraszamy do oglądania zdjęć indywidualnie (do 5 osób jednocześnie) w godzinach pracy KOK-u (8.00 – 16.00).
Wystawę będzie można także zwiedzić w sposób wirtualny – spacer przygotujemy, w miarę możliwości, jak najszybciej i będzie dostępny na stronie internetowej KOK.
Bardzo dziękujemy wszystkim autorom prac nadesłanych na nasz konkurs a wyróżnionym serdecznie gratulujemy! Nagrody prześlemy na konta bankowe. Do zobaczenia – miejmy nadzieję – w kolejnych edycjach.


06.10.2020

5 października 2020 roku w Karlińskim Ośrodku Kultury odbyły się obrady jury XIV Edycji Konkursu Fotograficznego p.n. „Takie jest życie, taki jest świat” Karlino 2020. Tegoroczna edycja wyjątkowo została przesunięta na jesień ze względu na pandemię. Bardzo dziękujemy wszystkim autorom, którzy nadesłali zdjęcia na nasz konkurs. Osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Jury w składzie:

1. Jarosław Rosowski – artysta fotograf (przewodniczący)
2. Romuald Długosz – artysta fotograf
3. Grażyna Kardas-Parczewska – artysta plastyk
4. Małgorzata Kolicka – dyrektor KOK
5. Adam Wachol – KOK

oceniło 189 prac fotograficznych nadesłanych na konkurs przez 33 autorów i zakwalifikowało do wystawy 46 prac 25 autorów, nagradzając:

I nagroda (700 zł) Artur Jastrzębski – Tychy za zestaw: „Pokój dziecięcy”
II nagroda (600 zł) Dawid Galiński – Wrocław za pracę „Shelter”
III nagroda (500 zł) Anna Jakubowska – Gdańsk za pracę „Pracownie artystyczne” WL 4
Wyróżnienie (200 zł) Hubert Wyszyński – Koszalin za pracę „Przyjaciele”
Wyróżnienie (200 zł) Marek Jóźków – Koszalin za pracę „Lot wykonany”
Wyróżnienie (200 zł) Violetta Goldfarb – Koszalin za zestaw „Jesienny tryptyk”

Otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 6 listopada 2020 r. (piątek) o godz. 17.00 w holu Karlińskiego Ośrodka Kultury przy ul. Parkowej 1 w Karlinie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Lista autorów i tytuły prac zakwalifikowanych na wystawę pokonkursową

Galeria nagrodzonych prac

 


28.06.2020

Czerwiec w Karlińskim Ośrodku Kultury od 28 lat był miesiącem wernisaży pokonkursowych prac fotograficznych pt. „Takie jest życie. taki jest świat” (wcześniej przez XIV edycji „Cztery pory roku”). W tym roku stało się inaczej – przeszkodziła pandemia koronawirusa. Dlatego zdecydowaliśmy się przesunąć termin konkursu fotograficznego na jesień. Przypominamy, że czekamy na Wasze zdjęcia do końca września. Być może wakacje będą okazją do wielu wspaniałych kadrów. Na początku października jury oceni prace a w listopadzie odbędzie się wystawa pokonkursowa. Zdjęcia odeślemy do końca stycznia 2021 roku. Dziękujemy autorom za już nadesłane zdjęcia!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W XIV EDYCJI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO pn. „TAKIE JEST ŻYCIE, TAKI JEST ŚWIAT” KARLINO 2020!

Wszelkie pytania związane z konkursem prosimy kierować na adres foto@kokkarlino.pl

Regulamin i karta zgłoszeniowa


07.04.2020

UWAGA! Zmiana terminu konkursu fotograficznego

UWAGA! W związku z przedłużającą się pandemią koronawirusa Karliński Ośrodek Kultury informuje, że XIV edycja konkursu fotograficznego pn. „Takie jest życie, taki jest świat” 2020 zostaje przeniesiona na jesień tego roku. W związku z tym termin nadsyłania prac przedłużamy do końca września 2020 r. (karty zgłoszeniowe obowiązują te same). Wystawa pokonkursowa zaplanowana zostaje na początek listopada. Przepraszamy ale musimy się pogodzić z obecną sytuacją. Dziękujemy autorom zdjęć za już nadesłane prace!
Wszelkie zapytania związane z konkursem prosimy kierować na adres foto@kokkarlino.pl


Zapraszamy do udziału w XIV edycji konkursu fotograficznego pn. „Takie jest życie, taki jest świat” Karlino 2020 organizowanego przez Karliński Ośrodek Kultury. Wcześniej przez 14 lat (1993-2006) nasz konkurs nosił nazwę „Cztery pory roku”, jest to zatem 28 odsłona naszych konkursów. Zaczynaliśmy razem z WOŚP. W tym roku nastąpiło również zrównanie ilości edycji obu tytułów. Nasz konkurs istnieje tak długo na dobrym poziomie dzięki wiernym i licznym uczestnikom. Bardzo dziękujemy i zapraszamy!

Relacja z XIII edycji konkursu