28 finał WOŚP w Karlinie

12 stycznia 2020 roku po raz 28 zagraliśmy wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej pomocy. I jeszcze raz, jak co roku, mieszkańcy gminy Karlino otworzyli swoje serca i pokazali, że chętnie pomagają.
Tegoroczne koncert rozpoczęło trio na ukulele – Emilia, Zosia i Oliwia, po którym zagrała Orkiestra Dęta KOK. Zaprezentowały się także dziewczynki z sekcji wokalnej oraz taneczno-akrobatycznej Karlińskiego Ośrodka Kultury. Ale najbardziej wdzięczne i wzbudzające największe emocje były występy grup przedszkolnych z Karlina. Na scenie wystąpiła nasza wspaniała wokalistka Agata Kondziołka oraz zespół Dixieland z Koszalina a na finał WOŚP i światełko do nieba zagrał zespól trzech młodych muzyków – Jalee.
Liczne licytacje, między występami, poprowadził znany już duet dwóch Tomków. Rekord licytacji pobił wózek paletowy przekazany przez firmę KERAM.
Obsługujący loterię fantową sprzedali wszystkie losy, a w kawiarence zniknęły wszystkie ciasta przygotowane przez nasze świetlice wiejskie. Ogromna strefa zabaw dla dzieci ze ścianką wspinaczkową, dmuchańcami, malowaniem buziek i warsztatami plastycznymi zachęcały do zabawy najmłodszych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoimi datkami wsparli 28 finał WOŚP w Karlinie oraz serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom za serca, które dla nas otworzyli oraz wolontariuszom, którzy pracowali przy organizacji oraz w sztabie WOŚP w Karlinie – to dzięki Wam wszystkim udało nam się zebrać rekordową kwotę 32834,12 zł. DZIĘKUJEMY!!!