Tak grała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Karlinie

Jubileuszowy 25. Finał WOŚP w Karlinie odbył się po raz pierwszy w Hali Homanit Areny.
Licytacje na rzecz Orkiestry poprowadził tradycyjnie Tomasz Rusiecki, któremu dzielnie pomagał Mały Tomek. Na licytację przygotowano wiele atrakcji, m.in. piłkę z podpisem prezesa PZPN Z. Bońka, biografię A. Doby z autografem podróżnika, talony na lot szybowcem i samolotem przekazany przez Aeroklub Koszalin oraz kolację przy świecach w Petrico. Mieszkańcy Karlina i tym razem nie zawiedli. Chętnych na licytowane rzeczy nie brakowało.
Na scenie zaprezentowali się: Orkiestra Dęta, grupa wokalna z KOK, Agata Kondziołka, zespół taneczny Crazy Step i Taneronki (w powiększonym składzie), zespół jazzowy Dixieland z Koszalina, Ania Koziak i zespół On-Off. Niewątpliwą atrakcją na wokalno-muzycznej scenie był zespół Oldboystars, który w niejednym oku wywołał sentymentalną łezkę.
Jednocześnie z licytacją i występami odbywały się imprezy towarzyszące. Kiedy dorośli raczyli się pysznymi wypiekami i kawą , dzieci oblegały loterię fantową, strefę zabaw Stowarzyszenia Stonoga i ściankę wspinaczkową. Wiele radości najmłodszym dało również malowanie buzi i balonów oraz przejażdżki wozem OSP. Impreza zakończyła się tradycyjnym światełkiem do nieba.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom. Zapraszamy za rok.