XXVII finał WOŚP w Karlinie

13.01.2019 mieszkańcy Karlina zagrali wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.Mieszkańcy naszej gminy pokazali, że chętnie pomagają.Tegoroczną Orkiestrę otworzyła tradycyjnie Orkiestra Dęta z KOK.Z Karlińskiego Ośrodka Kultury wystąpiły również grupy taneczne „Crazy Step” i „Taneronki” oraz dziewczęta z sekcji wokalnej.
Wśród wykonawców wystąpili również Jolanta Marszał, Ania Koziak wraz z córkami oraz dzieci ze szkoły podstawowej. Na scenie zaprezentowały się także zespoły „Oldboystars” i „On-Off” współpracujące z KOK.
Najwdzięczniejszym punktem naszej Orkiestry był występ uroczych przedszkolaków, który podgrzał już i tak gorącą atmosferę.
To wszystko było tłem dla najważniejszego celu – zbiórki pieniędzy na rzecz orkiestry. Uzyskiwano je między innymi z loterii fantowej, kawiarenki, strefy zabaw dla dzieci.
Główny dochód jak zwykle jednak pochodził z licytacji brawurowo przeprowadzonych przez dwóch Tomaszów, podczas której można było nabyć dużo ciekawych i unikalnych przedmiotów, usług i atrakcji.
Finał XXVII edycji WOŚP w Karlinie przechodzi do historii z rekordową kwotą 27043,19 zł. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i hojność.