Zajęcia i warsztaty w formie zdalnej w KOK – SEKCJA PLASTYCZNA

Żyjemy w czasie, w którym koronawirus stał się jednym z najważniejszych tematów naszych dni i który sprawił, że wszyscy pozostajemy w domach i nie możemy korzystać z Karlińskiego Ośrodka Kultury  w dotychczasowych formach.

Z tego powodu zapraszamy do udziału w zajęciach, warsztatach w formie zdalnej.

Jako pierwsze wystartują warsztaty plastyczne dla wszystkich chętnych dzieci, następnie warsztaty wyobraźni dla Seniorów, a wkrótce kolejne.

 Zaglądajcie na naszą stronę www.kokkarlino.pl  i na nasz facebook.

 

                                                                              Czekamy na Waszą aktywność!!!

                                                     Załoga Karlińskiego Ośrodka Kultury

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym zadaniem dla sekcji plastycznej  KOK i pozostałych dzieci gminy Karlino!

Polecenie:

Obejrzyj animację krótkometrażową (około 3 minuty) pt. „Ptasie sprawki” z 2000 roku (link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=qKI-jnHVXSo) i wykonaj portret głównego bohatera. Pracę  możesz narysować, namalować, wykleić lub połączyć te techniki- wtedy będzie to praca wykonana    w technice „kolaż”.

Jeśli główny bohater będzie zajmował na Twojej kartce bardzo dużo miejsca, to znaczy, że w pracy będą przeważały barwy zimne (zakładam, że główny bohater będzie przedstawiony w barwach takich samych jak na filmie).

Następnie z pomocą rodzica zrób zdjęcie swojej pracy i prześlij ją na adres sekcja_plastyczna@kokkarlino.pl , wpisując w tytule emaila swoje imię, nazwisko i wiek. Na pracy podpisz się tylko imieniem. My stworzymy z przesłanych prac wirtualną galerię. Jeśli masz pytania, to zachęcam do kontaktu poprzez Messenger https://www.facebook.com/sekcjaplastycznakok.kok .

Dodam, iż wszystkie dzieci, które wezmą udział w warsztatach wirtualnych, otrzymają upominki, które będą do odbioru w Karlińskim Ośrodku Kultury oczywiście wtedy, kiedy będzie już otwarty dla wszystkich.

Na prace czekamy do dnia 28.04.2020r.-do godziny 12.00.

Pamiętaj! Aby wykonać to zadanie nie trzeba wychodzić z domu!!!!

Nie ma znaczenia wielkość pracy i użyte do niej materiały!

Ważny jest pomysł! Miłej zabawy!!!