DZIEŃ MATKI W KWIATKI

Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym zadaniem dla sekcji plastycznej KOK i pozostałych dzieci gminy Karlino!

Narysuj, namaluj, wytnij i wyklej, sfotografuj kwiaty, kwiatki! W wazonie, na łące, na drzewie, na krzewie, w ogródku, w bukiecie, na gałązce.
Z pomocą rodzica zrób zdjęcie swojej pracy lub zaobserwowanych kwiatów kwitnących na łące lub w ogrodzie i prześlij je na adres: sekcja_plastyczna@kokkarlino.pl wpisując w tytule emaila swoje imię, nazwisko i wiek. Na pracy podpisz się tylko imieniem, na fotografii nie musi być podpisu. My, na DZIEŃ MATKI, stworzymy z przesłanych prac wirtualną galerię. Jeśli masz pytania, to zachęcam do kontaktu poprzez Messenger https://www.facebook.com/sekcjaplastycznakok.kok .
Dodam, iż wszystkie dzieci, które wezmą udział w warsztatach wirtualnych, otrzymają upominki, które będą do odbioru w Karlińskim Ośrodku Kultury oczywiście wtedy, kiedy będzie już otwarty dla wszystkich.

Na prace czekamy do dnia 22.05.2020r. – do godziny 12.00.
Pamiętaj! Aby wykonać to zadanie wystarczy wyjść na łąkę, do ogródka lub zostać w domu i samodzielnie stworzyć pracę plastyczną!!!!
Nie ma znaczenia wielkość pracy i użyte do niej materiały!
Ważny jest pomysł! Miłej zabawy!!!

Poniżej prezentujemy galerię – efekty pracy dzieci z poprzednich wirtualnych zajęć. Bardzo dziękujemy dzieciom za wykonanie prac plastycznych. Są fantastyczne! Jak wspaniale można bawić się swoimi pracami i każdą fotografią, dodając np. różne efekty, w podstawowym edytorze zdjęć, który dostępny jest w większości telefonów komórkowych.