Kolorowy plener za nami

Za nami V Dziecięcy Plener Artystyczny. W tym roku, tradycyjnie swoje artystyczne zdolności mogły szlifować dzieci i młodzież w dwóch grupach wiekowych. „To był wspaniały tydzień!” – zgodnie przyznawali uczestnicy.

Dzieci każdego dnia mogły zapoznać się z różnymi technikami plastycznymi i stworzyć prawdziwe dzieła. Projektowały i wykonywały mozaiki z guzików, wielkoformatowe kolorowe prace malarskie ph. „Rodzina kolorów” i bawiły się w poszukiwaczy tysięcy kolorów w rzeźbie ph. „Plastelinowy Koloruś”. Kulminacyjnym punktem warsztatów była wycieczka do Koszalina. Dzieci odwiedziły Filharmonię Koszalińską, fabrykę pluszaków, gdzie spotkały Wielkiego Głoda i Misia Uszatka, a na koniec z apetytem zjadły wielkie porcje kolorowych lodów.

W związku z tym, że plener cieszył się ogromnym powodzeniem, postanowiliśmy zorganizować tego lata drugą edycję spotkań z plastyką. VI Dziecięcy Plener Artystyczny pod wodzą niezastąpionej instruktorki Grażyny Parczewskiej już w sierpniu. Informacje o terminie w krótce na naszej stronie i fejsbukowym profilu. Nie przegapcie kiedy wystartują zapisy, bo ilość miejsc będzie ograniczona.