XXVI Finał WOŚP w Karlinie

14 stycznia 2018 roku w hali sportowej Homanit Arena w Karlinie odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Występy artystyczne rozpoczęła karlińska Orkiestra Dęta, następnie na scenę wkroczyły dzieci z zespołu tanecznego Taneronki oraz Crazy Step oraz z sekcji wokalnej z Karlińskiego Ośrodka Kultury, które zaprezentowały się w układach tanecznych i specjalnym repertuarze przygotowanym na tę okazję.
Występy artystyczne były przeplatane ciekawymi licytacjami prowadzonymi przez znany nam już duet dwóch Tomków – Tomasza Rusieckiego oraz 10-letniego Tomka Napieraja. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się tradycyjna już loteria fantowa oraz kawiarenka. W strefie zabaw na dzieci czekały dmuchańce, wielkie klocki, malowanie buziek, które koordynowało Stowarzyszenie STONOGA oraz ścianka wspinaczkowa przygotowana przez ZOSTIR. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy pierwszej pomocy WOPR oraz symulatory Formuły 1, a także przejażdżki wozem strażackim.
Kolejno na scenie zaprezentował się zespół Oldboystars oraz zespól ON-OFF wprawiając zebranych w doskonały nastrój. Nie zabrakło również wokalistki Ani Koziak – karlinianki o doskonałym głosie.
Tuż po godzinie 20.00 Karlino wysłało swoje światełko do nieba.
XXVI finał WOŚP należy uznać za udany dzięki ludziom dobrej woli, to do nich kierujemy nasze podziękowania. Dzięki hojności mieszkańców Karlina zebrano kwotę ponad 18 000 zł.