Zakończenie konkursu świetlic wiejskich.

Sierpniowe prezentacje konkursu świetlic wiejskich  „Twoja postać jest znajoma” rozpoczęła świetlica w Karścinie, w której podziwialiśmy wykonanie przez młode artystki dwóch utworów Sylwii Grzeszczak. W drugi piątek miesiąca, komisja i zaproszeni goście dopingowali małą artystkę w repertuarze Conchitay Wurst. 18 sierpnia w świetlicy wiejskiej w Pobłociu Wielkim zespół młodych artystów zaprezentował dwa utwory pt. „Ruda ” i „Jestem super bohaterem” Czadomena.

Konkurs pt. ”Twoja postać jest znajoma” trwający od maja do sierpnia zakończył się w świetlicy wiejskiej w Zwartowie. Artyści ze Zwartowa zaprezentowali utwory Danuty Rinn „ Gdzie ci mężczyźni” oraz „Tyle wdzięku”. Opiekunka świetlicy doskonale wcieliła się w rolę Danuty Rinn, a towarzyszący jej zespół dodawał jej wsparcia . Gratulujemy  i serdecznie dziękujemy wszystkim wykonawcom.

Po podsumowaniu punktacji do finału zakwalifikowała się grupa ze Zwartowa. Rozstrzygnięcie finału nastąpi 16 września na dożynkach gminnych w Mierzynie, a prezentować się będą wykonawcy z świetlic z Syrkowic, Lubiechowa, Malonowa i Zwartowa.