Podsumowanie wakacji w KOK

Tegoroczne wakacje w Karlińskim Ośrodku Kultury rozpoczęły się tygodniowym IV Dziecięcym Plenerem Artystycznym. Mali artyści z grupy młodszej malowały „ogród marzeń” i „odkrywały co kryje się pod liściem” oraz tworzyły „wesołe kamyki”. Dzieci z grupy starszej przygotowywały prace pn. „Zapach ogrodu” oraz tworzyły piękne witraże „Magia kwiatów” i wyszywały „żuczki, biedronki i inne stworzenia” na poduszkach. Przez pięć dni mali autorzy tworzyli wszystko z wielkim zaangażowaniem.
W piątek 7 lipca w holu KOK  artyści z obu grup i zaproszeni przez nich goście wzięli udział w wystawie prac będących efektem tygodniowych warsztatów artystycznych. Serdeczne podziękowania dla pani Grażyny!

W okresie wakacji KOK przygotował dla najmłodszych występy teatrów interaktywnych. Wystąpił Teatr TAK ze sztuką pt. „O pchle, która manier nie miała” oraz Teatr DUET z przedstawieniem „Słoń Trąbalski”. Oba występy dały dzieciom wiele uciechy.
W sali widowiskowej KOK swoje przedstawienia zaprezentowało również Studio Teatralne KRAK-ART z Krakowa. Były to spektakle interaktywne pt. „Pan Twardowski” oraz „Bazyliszek”.
Największą radość młodej widowni dała możliwość występowania na scenie wspólnie z artystami, dzięki czemu współtworzyli spektakl teatralny.

Na zakończenie wakacji pogoda dopisała i mieszkańcy Karlina mogli mile spędzić piątkowy wieczór na zabawie tanecznej przy muzyce odtwarzanej przez DJ-a.