Lipcowy etap turnieju świetlic zakończony.

Lipcowy etap konkursu świetlic wiejskich pn. „Twoja postać jest znajoma” rozpoczął się w świetlicy w Karwinie. W piątek, 7 lipca komisja wraz z mieszkańcami bawili się na występie młodych artystów przygotowanym przez opiekuna świetlicy.
Kolejny występ miał miejsce w świetlicy w Malonowowie. Zgromadzona publiczność zachwycała się występem zespołu dzieci oraz solistów, którzy zaprezentowali utwory Violetty Villas „Całuj mnie” i „Nie ma miłości bez zazdrości”.
Tydzień później w Kowańczu odbyło się kolejne show. Tym razem były to dwie piosenki z repertuaru Donatana i Cleo. Były bisy i poczęstunek.
28 lipca w świetlicy Domacyno odbyła się ostatnia prezentacja lipcowego etapu. Zespół artystów z Domacyna zaprezentował dwa utwory Andrzeja Rosiewicza „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny” oraz „Chłopcy radarowcy”.
Do finału przeszła grupa z Malonowa. Wszystkim uczestnikom lipcowych występów bardzo dziękujemy za możliwość przeniesienia się na koncert znanych piosenkarzy jak również zorganizowanie wspólnego spotkania i zabawy integrującej społeczność wiejską. Gratulujemy zespołowi z Malonowa, który będzie prezentować się 16 września na dożynkach gminnych w Mierzynie.